Pasūtījumiem: +371 29991831
Atsauksmes

Atsauksmes

Спасибо большое, всё было вкусно и вовремя!
Svetlana
Labdien. sushi Kioto bārā.????????????????Ir paši garākie. Tur ieteiks un izveidots tiks jūsu garšas kārpiņu gaumei. ????Meitenes ļoti izpalīdzīgs, smaidīgas, laipnas. Iesaku visiem Kioto bāru. Šis suši bārs ir vienīgais kur turpmāk iegriezīšos. Iesaku visiem. Paldies meitenēm par atsaucību kaščīgai klientei kā man. Visu cieņu. Lai veicas!
Valentīna Rusina
Labdien. Vakar vīrs bij iegādājies sushi Kioto bārā. Milzīgs paldies bij ļoti ļoti garšīgi. Skaista kompozīcija. Gaidīsim vēl kādus jaunumus un būsim klāt uz degustāciju ????Ļoti patīkama apkalpošana. Uz visiem 100%visiem iesaku! Meitenēm novēlu izturību un smaidīt turpmāk. ????????????????????
Elita Mālmeistere
Vēlos pateikties Kioto darbiniekiem par garajiem suši. Vīrs šodien iebrauca Kioto pasūtīt suši. Kā saka sākumā ēd ar acīm. Izskats noformējumam ļoti skaists, tekstūra, un garša ļoti patīkama. Paldies par garajiem suši, labākus līdz šim nebijām ēduši!!! Meitenēm novēlu izturību un nenolaist rokas. Noteikti nekur citur vairs nepasutisim. Jauku dienu un turpiniet smaidīt.
Elita
Uzmanību! Kioto gatavotie suši izraisa atkarību!!! Jo vairāk ēd,jo vairāk gribas! Vienmēr ekselenta garša,skaists noformējums,jauka attieksme pret klientu.
Inga
Paldies par vienmēr gardajiem karstajiem suši!
Inga

Izveidot atsauksmi

Jūsu vērtējums: